Project Description

Poradnia Rehabilitacyjna

Poradnia Rehabilitacyjna

Poradnia Rehabilitacyjna jest specjalistyczną poradnią zajmującą się kompleksową rehabilitacją pacjentów o szerokim spektrum dolegliwości. Nasza praca opiera się na współpracy zespołu złożonego z lekarzy specjalistów oraz fizjoterapeutów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym.

Zajmujemy się rehabilitacją ortopedyczną osób po zabiegach operacyjnych jak i pacjentów z urazami i schorzeniami nie wymagającymi leczenia operacyjnego. Celem rehabilitacji jest przywrócenie naszych pacjentów do sprawności ruchowej oraz zapewnienie im bezpiecznego powrotu do codziennych aktywności i uprawiania sportu.

Rehabilitacja prowadzona jest przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów.

Nasze usługi:

  • Planowanie leczenia i zlecanie zabiegów

  • Konsultacje w okresie przed i poszpitalnym

  • Kontynuacja leczenia poszpitalnego

  • Konsultacje chorych kierowanych przez innych specjalistów naszej placówki

  • Prewencja schorzeń i ich powikłań

  • Kwalifikacja pacjentów do rehabilitacji domowej

Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług poprzez wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie zawodowe zespołu oraz rzetelność i profesjonalizm. Wykorzystujemy specjalistyczne metody leczenia i rehabilitacji, które obecnie uznane są za najbardziej komplementarne i dające najlepsze efekty terapeutyczne.

Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści opracowują program terapii indywidualnie do rodzaju dolegliwości, potrzeb oraz wieku Pacjenta.

  REZERWACJA TELEFONICZNA

  tel. 48 362 15 19

 Zapisy tylko po kontakcie telefonicznym.

  GODZINY PRZYJĘĆ

Poniedziałek 15:30 – 16:30
lek. Monika Gajos
Specjalista rehabilitacji medycznej

FORMULARZ KONTAKTOWY