Poradnia Rehabiltacyjna

Poradnia Rehabilitacyjna

Poradnia Rehabilitacyjna jest specjalistyczną poradnią zajmującą się kompleksową rehabilitacją pacjentów o szerokim spektrum dolegliwości. Nasza praca opiera się na współpracy zespołu złożonego z lekarzy specjalistów oraz fizjoterapeutów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym.

Zajmujemy się rehabilitacją ortopedyczną osób po zabiegach operacyjnych jak i pacjentów z urazami i schorzeniami nie wymagającymi leczenia operacyjnego. Celem rehabilitacji jest przywrócenie naszych pacjentów do sprawności ruchowej oraz zapewnienie im bezpiecznego powrotu do codziennych aktywności i uprawiania sportu.

Rehabilitacja prowadzona jest przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów.

Nasze usługi:

  • Planowanie leczenia i zlecanie zabiegów

  • Konsultacje w okresie przed i poszpitalnym

  • Kontynuacja leczenia poszpitalnego

  • Konsultacje chorych kierowanych przez innych specjalistów naszej placówki

  • Prewencja schorzeń i ich powikłań

  • Kwalifikacja pacjentów do rehabilitacji domowej

Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług poprzez wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie zawodowe zespołu oraz rzetelność i profesjonalizm. Wykorzystujemy specjalistyczne metody leczenia i rehabilitacji, które obecnie uznane są za najbardziej komplementarne i dające najlepsze efekty terapeutyczne.

Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści opracowują program terapii indywidualnie do rodzaju dolegliwości, potrzeb oraz wieku Pacjenta.

  GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek 8:00 – 18:00
Wtorek 12:00 – 18:00
Środa 8:00 – 14:00
Czwartek 12:00 – 18:00
Piątek 12:00 – 18:00

  tel. 48 362 15 19

FORMULARZ KONTAKTOWY